کدخبر : 116074
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۱
فاقددیدگاه
پرینت
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان خبر داد ؛

پایان گروگان‌گیری جوان شیرازی در روستایی در دشتستان

جنوب پرس: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: پلیس شهرستان دشتستان موفق شد پس از یک‌سری کارهای اطلاعاتی امنیتی ، جوانی را که در شیراز به گروگان‌ گرفته شده بود و در یکی از روستاهای شهرستان دشتستان نگهداری می‌شد از چنگال آدم‌ربایان نجات دهد.
پلیس
به گزارش جنوب پرس ، سید جواد رضوی امروز در شهرستان دشتستان اظهار داشت: پلیس شهرستان دشتستان موفق شد پس از یک‌سری کارهای اطلاعاتی امنیتی ، جوانی را که در شیراز به گروگان‌ گرفته شده بود و در یکی از روستاهای شهرستان دشتستان نگهداری می‌شد از چنگال آدم‌ربایان نجات دهد.

وی افزود: سحرگاه دو روز پیش، پلیس آگاهی شهرستان دشتستان در جریان یک پرونده آدم‌ربایی قرار گرفت که طی آن جوانی ۲۸ ساله در شهر شیراز ربوده شده و به نقطه‌ای نامعلوم در سطح استان بوشهر منتقل شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان تصریح کرد: اگرچه دامنه ورود این گروگان به همراه گروگان‌گیران در فضای استان بوشهر اعلام شده بود اما پلیس دشتستان از همان ساعات اولیه دریافت پیام، اقدامات خود برای شناسایی محل اختفا این گروگان در سطح شهرستان دشتستان را آغاز کرد.

بنا بر این گزارش فارس، رضوی ادامه داد: پس از بررسی‌های اولیه پلیس آگاهی شهرستان دشتستان، مکان اختفای این جوان ۲۸ ساله در یکی از تلمبه‌خانه‌های کشاورزی اطراف شهر برازجان و در روستای ننیزک تشخیص داده شد که با یورش سریع پلیس، گروگان‌ آزاد شد.

وی بیان کرد: بر اساس اظهارات فرد گروگان گرفته شده، در روز هشتم آذرماه امسال افرادی ناشناس او را در یکی از خیابان‌های شهر شیراز به زور داخل یک خودرو کرده و به این نقطه آورده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان  عنوان کرد: به زودی جزییات جدید از این پرونده گروگان‌گیری در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

 

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما