کدخبر : 116071
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۱
فاقددیدگاه
پرینت

سارق خودرو در گناوه بلافاصله پس از سرقت دستگیر شد

جنوب پرس: فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از دستگیری سارق خودرو بلافاصله پس از سرقت و کشف خودروی سرقتی خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از پلیس بوشهر، سرهنگ حسین احمدی اظهار داشت: در ساعت هشت و ۴۵ دقیقه امروز فردی طی تماسی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام داشت یک دستگاه خودرو پرایدش در سطح شهر به سرقت رفته است.

وی گفت: بلافاصله طرح مهار در سطح شهرستان به اجرا گذاشته شد و همه مسیرهای مواصلاتی توسط ماموران انتظامی شهرستان مورد کنترل دقیق قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پس از گذشت ۲۰ دقیقه از اجرای طرح و فعال کردن واحدهای گشتی، خودرو سرقتی در خروجی شهر گناوه به سمت برازجان توسط ماموران پلیس شناسایی و مورد تعقیب قرار گرفت عنوان کرد: در نهایت با اقدامات فنی پلیس خودروی سرقتی در روستای کدایی توقیف، سارق دستگیر و به همراه خوروی کشف شده به پلیس آگاهی انتقال داده شدند.

سرهنگ احمدی افزود: به دلیل سهل‌انگاری راننده، درب خودرو باز بوده و سوئیچ نیز بر روی آن قرار داشته که این امر سبب ایجاد انگیزه برای فرد سارق شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان در راستای پیشگیری ازسرقت خودرو توصیه کرد: در هنگام ترک خودرو حتما شیشه‌ها بالا باشند و پس از اطمینان از قفل بودن درب خودرو آن را ترک کنید همچنین هنگاهی که خودرو روشن است و یا سوئیچ بر روی آن قرار دارد حتی برای لحظه ای آن را ترک نکنید.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما