کدخبر : 116023
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
فاقددیدگاه
پرینت

تسریع در روند گازرسانی به روستاهای بخش خفر جهرم

جنوب پرس: فرماندار ویژه شهرستان جهرم پروژه بزرگ گاز رسانی و بهسازی روستاها را از طرح های در حال اجرای بخش خفر عنوان کرد.
گازرسانی

به گزارش جنوب پرس ، علیرضا صحرائیان با اشاره به اینکه به سبب وجود محور مواصلاتی جهرم به شیراز و جهرم به سروستان، شهر ها و روستاهای بخش خفر در حال توسعه قرار گرفته و باید از این ظرفیت استفاده کنند، گفت: پروژه های عظیم و وسیعی در سطح این بخش در حال اجراست که بزرگراه جهرم – شیراز را می توان به عنوان یکی از این طرح ها نام برد.

فرماندار ویژه شهرستان جهرم با اشاره به اینکه پروژه بزرگ گاز رسانی و بهسازی روستاها از دیگر طرح های در حال اجرای بخش خفر است، افزود: همچنین در حوزه های مختلف بهداشت و درمان و آموزش و پرورش از محل ۳درصد نفت و گاز اعتبارات قابل توجهی برای این بخش منظور شده است.

صحرائیان با اشاره به وجود همدلی و همبستگی مثال زدنی در ارکان مختلف شهرستان، بیان کرد: با توجه به این همدلی در بین مردم و مسئولان مختلف شهرستان و مهیا بودن اسباب پیشرفت و توسعه در منطقه، توقع است مسئولان بخش خفر نیز روز به روز در این راه گام برداشته و تحولی عظیم در این شهر ایجاد کنند.

وی به ضرورت ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری ها اشاره کرد و افزود: با توجه به ظرفیت های موجود در شهر باب انار و به دلیل کم بودن اعتبارات دولتی، لازم است یک درآمد پایدار برای شهرداری ایجاد شود.

فرماندار ویژه جهرم خواستار ساماندهی بلوار ورودی و خروجی، ساماندهی و بهسازی میدان ورودی، ساماندهی خیابان ها، برنامه ریزی برای بودجه شهرداری، تکمیل طرح های در حال اجرا و پیگیری پروژه های کلنگ زنی شده و پیگیری امور مربوط به ارتقاء چارت تشکیلاتی شهرداری خفر شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما