کدخبر : 115985
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۹:۲۹
فاقددیدگاه
پرینت

نفت مسجدسلیمان همچنان صدر نشین لیگ آزادگان است

جنوب پرس: در هفته شانزدهم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور تیم نفت مسجدسلیمان در یک بازی خانگی مقابل تیم بادران تهران مساوی کرد.

نفت مسجدسلیمان

به گزارش جنوب پرس ، در هفته شانزدهم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان تیم‌های نفت‌ مسجدسلیمان و بادران تهران به مصاف هم رفتند.

در این بازی که در ورزشگاه شهید بهنام محمدی‌راد برگزار شد حسین زرگر با کمک حمید سبحانی و احسان تیموری قضاوت این دیدار را انجام داد.

محمود فکری، سرمربی نفت مسجدسلیمان مسعود پورمحمد، مجید ایوبی، علی گودرزی، حمید نعمتی، میلاد خدایی‌اصل، سعید غلامعلی بیگی، صادق صادقی (۷۹- حمید نعمتی)، حسین دوستدار (۷۵- محمد علی‌نژاد)، میلاد میداودی، عباس عسگری (۶۳- اکبر آفاقی) و پیمان میری را به میدان فرستاد.

همچنین سید مهدی اسلامی، ابراهیم کریمی، بهروز افشار، سید روح‌الله نعمتی، محمود تیغ‎نورد (۶۳- مسعود ریگی)، محمد آبشک، قائم اسلامی‌خواه، مهدی ترکمان، امیر میربزرگی و مهرداد رضایی (۴۶- عبدالکریم اسلامی) برای بادران تهران به میدان رفتند.

در این بازی عباس عسکری در دقیقه ۸ با ضربه پنالتی و  در دقیقه ۶۱ برای نفت مسجدسلیمان گلزنی کرد و حسین دوستدار نیز گل سوم این تیم را در دقیقه ۳۸ به ثمر رساند.

همچنین امیر میربزرگی در دقیقه ۳، بهروز افشار در دقیقه۵۱ و عبدالکریم اسلامی در دقیقه ۶۸ برای بادران تهران گل زدند.

این بازی در نهایت با تساوی ۳ بر ۳ پایان یافت و تیم‌های نفت‌ مسجدسلیمان و بادران تهران امتیازات این دیدار را تقسیم کردند.

با این که تیم نفت مسجدسلیمان در این بازی یک امتیاز کسب کرد و ۳۷ امتیازی شد ولی صدرنشینی خود در جدول لیگ دسته یک را حفظ کرد.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما