کدخبر : 115923
یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴
فاقددیدگاه
پرینت

نیم تن مواد مخدر در بندر خمیر کشف شد

جنوب پرس: فرمانده انتظامی بندرخمیر گفت: ماموران انتظامی این شهرستان در دو عملیات پلیسی موفق به کشف بیش از نیم تن مواد مخدر از نوع تریاک شدند.

تریاک

به گزارش جنوب پرس ، سرهنگ رضا علی‌بخشی بعد از ظهر امروز به خبرنگاران اظهار داشت: در یکی از این عملیات‌ها، ماموران به هنگام گشت‌زنی در کنار ساحل به یک دستگاه پژو پارس که در حال بارگیری از داخل یک دستگاه قایق موتوری تندرو بود مشکوک و سریعا وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: قاچاقچیان به محض رویت مأموران با رها کردن خودرو از محل متواری شدند که ماموران در بازرسی از خودروی مذکور مقدار ۴۰۵ کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی بندرخمیر تصریح کرد: ماموران انتظامی این شهرستان در عملیات دیگر به هنگام کنترل محورهای مواصلاتی به دو دستگاه خودروی سواری مشکوک و به منظور بررسی بیشتر آنها را متوقف کردند.

علی‌بخشی خاطرنشان کرد: مأموران در بازرسی از خودروهای مذکور ۱۴۳ کیلو گرم ماده مخدر تریاک که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود کشف و دو متهم را در این زمینه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بندرخمیر ضمن تشکر از تعامل خوب مردم با پلیس، از آنها خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را برای پیگیری در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما