کدخبر : 115642
شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵
فاقددیدگاه
پرینت

۲ سالن به سینماهای کانون استان فارس اضافه می‌شود

جنوب پرس: مدیرکل کانون پرورش فکری استان فارس گفت: امید است تا پایان سال ۲ سالن «سینما کانون» با اعتبار بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال در مراکز صفاشهر استان فارس راه‌اندازی شود.

کانون پرورش فکری کودکان

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس زهرا افتخاری در مراسم جشن باور پروانه‌ها صبح زهرا افتخاری اظهار داشت: همه کودکان و نوجوانان عضو کانون که در این چند سال در مسابقات بین‌المللی، مسابقات کشوری و استانی حائز رتبه شدند، تقدیر می‌شوند.

وی افزود: امید است تا پایان سال ۲ سالن «سینما کانون» با اعتبار بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال در مراکز صفاشهر راه‌اندازی شود و با تجهیز نرم‌افزاری و سخت‌افزاری آنها بتوانیم در هر دو کانون صفاشهر باعث جذب بیشتر اعضا شویم.

افتخاری گفت: کانون با توجه به وظایفی که داشته توانسته و می‌تواند نقش بسیار خوبی را در زندگی و آینده اعضا ایفا کند، اعتماد به نفس، اخلاق‌مداری، فن بیان و مسئولیت‌پذیری شاخصه‌های اعضای کانون است.

مدیرکل کانون پرورش فکری استان فارس عنوان کرد: آموزش و پرورش با درک همین مطلب و با راه‌اندازی طرح کانون مدرسه خواهد توانست در فضایی غیررسمی کانون و با شیواترین و جذاب‌ترین شیوه‌ها به دانش‌آموزان آموزش بدهد.

براساس گزارش روابط عمومی کانون استان فارس جشن امضای کتاب «چهارشنبه‌های بستنی» نیز با حضور نویسنده کتاب در اداره کل کانون فارس در جمع اعضای مراکز شیراز و صدرا برگزار شد.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما