کدخبر : 113426
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰
فاقددیدگاه
پرینت

رسانه‌ها توانایی نقش آفرینی در اجرای برنامه‌های دولت را دارا هستند/تحقق ‌برنامه‌های اجرایی دولت مهم‌ترین برنامه بازرسی وزارت کشور است

جنوب پرس: رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور گفت: رسانه‌ها توانایی نقش آفرینی در اجرای برنامه‌های دولت را دارا هستند.

به گزارش جنوب پرس ، از اهواز، وجه اله خدمتگزار عصر امروز در جلسه‌ای با فرمانداران استان خوزستان با بیان اینکه این استان در حوزه بازرسی عملکرد مناسب و ارزنده‌ای داشته است، اظهار کرد: از استان خوزستان و مشکلاتی که گریبانگیر این استان هستند بازدید‌های میدانی به عمل آوردیم.

رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور ادامه داد: در حوزه عملکرد، مسئولیت‌ها و در حوزه بازرسی نیز مأموریت‌های تدوین شده با توجه به شاخص‌ها و منابعی که در اختیار مسئولان قرار داده شده است، ارزیابی می‌شود.

 وی هدف از سفر به خوزستان را بررسی حوزه بازرسی در سطح فرمانداری‌ها عنوان کرد و گفت: در برخی نقاط اگر بنا به تشویق باشد آن را بجا آوریم و در صورت وجود مشکلات، آنها را با همکاری یکدیگر، مرتفع سازیم.

 رییس مرکز مدیریت عملکرد و بازرسی وزارت کشور اذعان داشت: بنا به عادت هر ساله، مدیریت عملکرد، ارزیابی‌هایی در سطح کشور، استان، فرمانداری و بخشداری‌ها انجام می‌دهد و نتایج آن را ابلاغ می‌کند.

وی ‌اهداف مهم مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور را خدمت به مردم  و تحقق ‌برنامه های اجرایی دولت در استان عنوان کرد.

خدمتگزار رسانه‌ها را به پلی میان مردم و دولت تشبیه کرد و اظهار داشت: این رسانه‌ها هستند که نیازمندی‌های مردم و تلاش دولت در راستای تحقق آنان را دستگاه‌های اجرایی نمایش می‌دهند. از این رو‌ می‌توان از رسانه‌ها تحت عنوان سرمایه‌های مردمی یاد کرد و از سویی توانایی نقش آفرینی در اجرای برنامه‌های دولت را داشته باشند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد