کدخبر : 113403
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۵
فاقددیدگاه
پرینت

فرصت مناسبی برای توسعه سرمایه‌گذاری در صنایع دریایی بوشهر فراهم است

جنوب پرس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: فرصت مناسبی برای سرمایه گذارانی که دانش و توانمندی لازم درایجاد طرح‌های عظیم صنایع دریایی در استان بوشهر دارند مهیا است.

 
افتتاح هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی - کیش

به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر، سید حسین حسینی محمدی ظهر امروز در بررسی فعالیت واحدهای شناور سازی در استان بوشهر با بیان اینکه این استان ظرفیت مهمی در ایجاد سازه‌های دریایی از جمله شناور سازی دارد اظهار داشت: سواحل بیش از ۹۰۰ کیلومتری خلیج فارس در استان بوشهر ظرفیت مهمی در برای اجرای واحدهای تولیدی سازه‌های دریایی فراهم کرده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با تاکید بر حمایت از سرمایه‌گذاران این بخش تصریح کرد: حمایت از صنایع دریایی برای ایجاد واحدهای جانبی در راستای رونق اقتصادی از اولویت‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر است.

حسینی محمدی با اشاره به حمایت از سرمایه‌گذاران صنایع دریایی در استان ساحلی بوشهر بیان کرد: حمایت از سرمایه گذاران در زمینه صنایع دریایی بمنظور ایجاد و توسعه صنایع جانبی از اولویت‌های این سازمان در راستای رونق اقتصادی واجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به اشتغال ۳ هزار نفری در بخش شناور سازی استان بوشهر افزود: در حال حاضر ۲۰ واحد شناورسازی با ظرفیت اشتغال ۳ هزار نفر در زمینه ساخت و تعمیر انواع کشتی‌های فلزی و فایبرگلاس در استان مشغول به فعالیت می‌باشد.

حسینی محمدی با اشاره به قابلیت‌های بالقوه در زمینه صنایع دریایی استان بوشهر خاطرنشان کرد: فرصت مناسبی برای سرمایه گذارانی که دانش و توانمندی لازم درایجاد طرح‌های عظیم صنایع دریایی در استان بوشهر دارند مهیا است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با تاکید بر حمایت از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و ایجاد تسهلات لازم به آنان عنوان کرد: شرکت‌های متعددی که توان و تخصص لازم را در اجرای پروژه‌های مختلف با ظرفیت‌های عظیم صنعت شناورسازی هستند فعالیت می‌کنند که امیدواریم با جذب سرمایه گذاران و توسعه بازارهای خارجی این صنعت بیش از پیش رونق یابد .

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد