کدخبر : 113393
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱
فاقددیدگاه
پرینت

برپایی پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی به مردم زلزله‌زده کرمانشاه در جم

جنوب پرس: رییس جمعیت هلال احمر شهرستان جم گفت: پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در شهرستان جم برای کمک به مردم کرمانشاه از صبح امروز در جم مستقر شده است.

به گزارش جنوب پرس ، احمد یزدانی امروز  در شهرستان جم با اشاره به زلزله غرب کشور اظهار داشت: از صبح امروز پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در شهرستان جم برای کمک به مردم زلزله‌زده کرمانشاه در جم مستقر شده است.

وی افزود: دو پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در شهرستان جم مستقر و آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم شهرستان جم به مردم زلزلهزده کرمانشاه و غرب کشور است.

احمد یزدانی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم با اشاره به زلزله غرب کشور اظهار داشت: پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی در شهرستان جم برای کمک به مردم کرمانشاه از صبح امروز در جم مستقر شده است.

وی افزود: دو پایگاه جمع آوری کمک های مردمی در شهرستان جم مستقر و آماده جمع اوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم شهرستان جم به مردم زلزله زده کرمانشاه و غرب کشور است.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان جم تصریح کرد: پایگاه شماره یک در محل پل مرکزی شهر جم و پایگاه شماره دو در ورودی درب شهرک توحید به مدت سه روز برپا شده و همکاران در جمعیت هلال احمر نیز آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی مردم هستند.

یزدانی عنوان کرد: فراخوان عمومی کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه و مناطق غرب کشور زده شده و مردم برای یاری رساندن به هم‌وطنان عزیز زلزله زده در مناطق غرب کشور که چشمانشان به دست‌های مردم است کمک کنند.

وی ادامه داد: مردم و خیرین همچنین می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۹۹۹۹۹ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسکن و آینده واریز کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد