کدخبر : 113391
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵
فاقددیدگاه
پرینت

هیات سرمایه گذار فرانسوی ازظرفیت های بندر و شرکت صدرا در بوشهر دیدن کرد

جنوب پرس: معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: هیات سرمایه گذار فرانسوی فعال در حوزه طرح های دریایی و بندری از جمله کشتی سازی از ظرفیت های دریایی و بندری و شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) در بوشهر دیدن کرد.

به گزارش جنوب پرس ، محمد شکیبی نسب روز سه شنبه  افزود: هیات سرمایه گذاری فرانسوی در بازدید خود از شرکت صدرا بخش کشتی سازی و سکوسازی آن را مورد یررسی و کارشناسی قرار داد.
وی اضافه کرد: این هیات در بازدید های خود طرح های مورد نیاز بندر بوشهر را بررسی و طرح هایی که قابلیت اجرا و واگذاری به سرمایه گذار هستند را مشخص می کند.
شکیبی نسب ادامه داد: با توجه به فعالیت هیات سرمایه گذاری فرانسوی براساس آیتم های بین المللی مشارکت آنها در فعالیت های توسعه ای بندر بوشهر می تواند یک گام ارزشمند در راستای این بندر کهن تلقی شود.
وی افزود: بازدید از طرح های در دست اجرای توسعه بندر بوشهر در جزیره نگین و کانال دسترسی این بندر از دیگر بخش های برنامه سفر هیات فرانسوی به بندر بوشهر بود.
شکیبی نسب بیان کرد: بخش قابل توجهی از توسعه بنادر در گرو مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاران این بخش است که در این ارتباط اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای ایفای نقش در توسعه بندر بوشهر استقبال می کند.

منبع:ایرنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد