کدخبر : 113345
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
فاقددیدگاه
پرینت

معارفه مسئول جدید انجمن موسیقی شهرستان مرودشت

جنوب پرس: مسئول جدید انجمن موسیقی شهرستان مرودشت معرفی شد
معارفه مسئول جدید انجمن موسیقی شهرستان مرودشت به گزارش جنوب پرس ، دوشنبه شب با حضور شهرام صالحی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت، سلیمانی کارشناس امور هنری این اداره و مرادی مسئول خانه فرهنگ مرودشت، جلسه فعالان موسیقی شهرستان مرودشت با هماهنگی شورای نظارت بر موسیقی و انجمن موسیقی در تالار مهر برگزار شد که در ادامه آن، حسن شکری زاده رییس جدید انجمن موسیقی با تقدیر از تلاش های بردیا زارع رییس پیشین این انجمن، خانواده بزرگ موسیقی شهرستان مرودشت را به همکاری و همدلی بیشتر در راستای گسترش هنر موسیقی و پیشبرد اهداف انجمن دعوت نمود.

سپس از سوی محمد ذبیحی نیا عضو شورای نظارت بر موسیقی مرودشت به نمایندگی از انجمن موسیقی، نشست پرسش و پاسخ هنرمندان این عرصه، با شهرام صالحی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت برگزار شد.

در این نشست که به دلیل استقبال هنرمندان و مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، بیش از سقف جلسه به طول انجامید، مشکلات، انتقادات و پیشنهادات هنرمندان موسیقی شهرستان مرودشت مورد بررسی قرار گرفت.

صالحی با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در موسیقی شهرستان و دعوت هنرمندان به مشارکت بیشتر در فعالیت های انجمن، حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت از هنرمندان عضو این انجمن را اعلام کرد.

اجرای آهنگ امام زمان (عج) توسط احمد نظری و تصنیفی به مناسبت ایام ماه صفر توسط دانشمند و همچنین رونمایی از کانال «موزیک مرودشت» به عنوان تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی انجمن موسیقی شهرستان مرودشت، از دیگر بخش های این برنامه بود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد