کدخبر : 113323
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
فاقددیدگاه
پرینت

۲ بانوی بوشهری در مسابقات پارا آسیایی امارات شرکت می کنند

جنوب پرس: رئیس هیات ورزش های معلولان و جانبازان استان بوشهر گفت: فاطمه انصاری در رشته پرتاب وزنه و سعیده عبدالهی در رشته پرتاب دیسک در مسابقات پارا آسیایی 2017 امارات شرکت می کنند.

به گزارش جنوب پرس ، سید ابراهیم بحرانی روز سه شنبه افزود: این ۲ ورزشکار بوشهری از ۱۰ تا ۱۷ آذرماه در اردوی متصل به اعزام در تهران زیر نظر مربیان تیم ملی به تمرین می پردازند و فاطمه تشنه دل نیز به عنوان مربی از استان بوشهر در این اردو حضور دارد.
وی بیان کرد: مسابقات پارا آسیایی امارات در رده سنی جوانان برگزار می شود و با توجه به سابقه درخشان انصاری و عبدالهی از آنها در مسابقات پیش رو انتظار کسب مدال های خوش رنگ داریم.
بحرانی ادامه داد: تیم فوتبال هفت نفره معلولان و جانبازان استان بوشهر نیز طی ۲ تا سه ماه آینده به مسابقات قهرمانی کشوری رده سنی بزرگسالان در استان فارس اعزام می شوند.
وی گفت: مسابقات والیبال نشسته دسته یک کشور نیز در سه گروه ۶ تیمی برگزار می شود که میزبانی یک گروه از سه گروه یاد شده با استان بوشهر است.
بحرانی افزود: با توجه به مشکلات مالی موجود در صدد هستیم با تامین هزینه های میزبانی بتوانیم میزبانی شایسته در زمینه والیبال نشسته را داشته باشیم.

منبع:ایرنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد