کدخبر : 113188
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۱
فاقددیدگاه
پرینت

حل مشکلات جزیره خارگ نیازمند مشارکت مردمی است

جنوب پرس: بخشدار ویژه خارگ گفت: حل مشکلات جزیره خارگ نیازمند مشارکت گسترده مردمی است.

خخ 

به گزارش جنوب پرس ، محمود رضایی ظهر دوشنبه در نشست با فعالان اجتماعی خارگ اظهار داشت: این جلسه با هدف همفکری و همکاری فعالین اجتماعی برای ارائه راهکارهای مناسب برای مشکلات و معضلات موجود در جزیره خارگ برگزار شده است.

وی با اشاره به استفاده از روش‌های جلب مشارکت مردمی در حل مشکلات جزیره گفت: یک عزم و اتحاد مردمی و اجتماعی برای حل مشکلات لازم است و نیز باید با اطلاع رسانی های دقیق و آگاه سازی بتوانیم خدماتی که ارائه شده و در حال اجراست را به مردم عزیز منتقل کنیم.

رضایی ادامه داد: فعالین اجتماعی نقش بسزائی در شناسایی مشکلات و انتقال و پیگیری آن دارند و باید با ارائه راهکارها و پیشنهادات اساسی و انتقادات سازنده در برطرف ساختن مشکلات همراه و همدل با مسئولان باشند.

در این جلسه موضوعات مختلفی ازجمله اشتغال، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، اورژانس ۱۱۵، حمایت از کارآفرینان، استقرار ادارات خدماتی، مبارزه با مواد مخدر، آلودگی محیط زیست، ایاب و ذهاب و تردد و شناورهای مسافربری و باری، موضوعات بهداشتی و پزشکی، استقرار N.G.L، کمپ های کارگری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

بخشدار ویژه خارگ به ارائه عملکرد شفاف پرداخت و بر استفاده از نظرات فعالین در عرصه های مختلف تاکید کرد.

همچنین مهدی باقری رئیس شورای اسلامی شهر خارگ نیز از همیاری فعالین اجتماعی تشکر کرد و از نقش فعالین اجتماعی در برطرف ساختن مشکلات سخن گفت.

جلسه فعالین اجتماعی با حضور بخشدار و اعضاء شورای اسلامی شهر خارگ در محل بخشداری خارگ پیرامون مشکلات جزیره خارگ برگزار شد.

منبع:مهر

 

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد