کدخبر : 113161
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
فاقددیدگاه
پرینت

نماینده مجلس:بیمارستان گناوه به داخل شهر منتقل شود

جنوب پرس: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به فاصله زیاد بیمارستان گناوه با مرکز این شهر باید این مرکز درمانی به داخل شهر انتقال یابد.

به گزارش جنوب پرس ، روابط عمومی شبکه بهداشت گناوه روز دوشنبه به نقل از حجت الاسلام عبدالحمید خدری در نشست با سرپرستان شبکه بهداشت ودرمان و بیمارستان این شهرستان افزود: تجهیز بیمارستان به دستگاه ام آر آی یکی از نیازهای مبرم این شهرستان است که دراین زمینه پیگیری انجام شده و مدیران حوزه سلامت شهرستان نیز دنبال این مطالبه بحق مردم باشند تا بزودی شاهد تجهیز آن باشیم.
وی اضافه کرد: با یک مدیریت خوب و تغییر دیدگاه ها اعتماد مردم به حوزه سلامت این شهرستان بیشتر می شود.
نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: امکانات رفاهی برای متخصصان باید فراهم و پرداخت بموقع حقوق پزشکان و کارکنان در اولویت قرار گیرد.
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان گناوه گفت: در برنامه مدیریتی از کارکنان خواسته شده بهترین خدمات را همراه با تکریم ارباب رجوع ارایه دهند.
محمد بازیاری افزود: فعال کردن کارگروه های مختلف از جمله در عرصه سلامت و پسماند در دستور کار قرار گرفته و اتاق فکر سلامت نیز تشکیل شده است.
سرپرست بیمارستان امیرالمومنین(ع) گناوه گفت: از بدو مسئولیت تلاش و پیگیری های خوبی در زمینه بهبود و ارتقای سلامت مردم این شهرستان انجام شده که جذب پزشکان متخصص توانمند و متعهد بخشی از آن است.
شهرام جلال پور افزود: به منظور رفاه و کوتاه کردن مسیر بیماران به بیمارستان، کلینیک امام خمینی (ره) در شهر نیز با تعرفه دولتی بزودی راه اندازی خواهد شد.
شهرستان گناوه با ۱۰۵ هزارنفر جمعیت در ۱۰۰ کیلومتری شمال مرکز استان بوشهر قراردارد.

منبع:ایرنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد