کدخبر : 113118
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹
فاقددیدگاه
پرینت

انهدام باند سوداگران مرگ در میناب/رئیس پلیس مواد مخدر زخمی شد

جنوب پرس: فرمانده انتظامی استان از شناسایی و انهدام دو باند مسلح قاچاق مواد مخدر و کشف 8 قبضه اسلحه جنگی و 600 کیلو انواع مواد مخدر در دو عملیات مسلحانه در شهرستان میناب خبر داد.

عکس تزیینی است

 

به گزارش جنوب پرس ، سردار عزیزاله ملکی  در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی  از حمل محموله بزرگ مواد مخدر در محورهای مواصلاتی شهرستان مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: بلافاصله ماموران پس ازبررسی صحت سقم موضوع با تشکیل اکیپی به محل و مسیر تردد قاچاقچیان در یکی از محورهای مواصلاتی فرعی اعزام  و پس از یک درگیری مسلحانه موفق شدند ۳۵۸  کیلو و۷۰۰ گرم  تریاک، ۴۸ کیلو و ۹۰۰ گرم  حشیش و ۸ قبضه اسلحه جنگی کشف کنند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: همچنین طی عملیاتی دیگر، مأموران انتظامی شهرستان میناب حین کنترل محورهای مواصلاتی با توقیف دو دستگاه خودرو،  مقدار ۱۵۰ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک و ۴۲کیلو و ۳۰۰ گرم حشیش کشف کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به دستگیری ۹ نفر از سوداگران مرگ در این دو عملیات، خاطر نشان کرد: در این رابطه ۸ دستگاه خودرو و موتورسیکلت  متعلق به اعضاء این دو باند توقیف شد.

سردار ملکی تصریح کرد: در این عملیات مسلحانه رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان از ناحیه پا زخمی که جهت مداوا به بیمارستان منتقل شد.

منبع:ایسنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد