کدخبر : 113003
یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۳
فاقددیدگاه
پرینت

تفرقه و تضعیف اعتقادات مردم دسیسه دشمن برای مقابله با نظام است

جنوب پرس: امام جمعه بردخون گفت: ایجاد تفرقه و تضعیف اعتقادات مردم شیوه های دشمن برای مقابله با نظام اسلامی است.

بوشهر 

به گزارش جنوب پرس ، حجت الاسلام سیدحسین رکنی حسینی عصر یکشنبه در دیدار با دانش آموزان عضو انجمن اسلامی، بسیج دانش آموزی و شورای دانش آموزی دبیرستان شهید بردستانی، اظهار داشت: اعضای تشکل های دانش آموزی باید الگوی  مناسبی برای دانش آموزان باشند.

وی با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در این دبیرستان، افزود: دانش آموزان عضو تشکل های دانش آموزی با فعالیت ها و عملکرد مثبت و رو به جلو، مدرسه خود را به عنوان الگویی در بین مدارس معرفی کنند و با همت بلند و تلاش مضاعف بکوشند در علم آموزی و مشارکت در برنامه های دینی افرادی نمونه باشند.

رکنی حسینی آمادگی خود را برای حضور مستمر و منظم در نشست های دانش آموزی اعلام کرد و گفت: دانش آموزان همواره در همه عرصه ها حضور و مشارکتی فعالانه داشته اند که اعضای تشکل های دانش آموزی نیز می توانند دوستان و هم کلاسی های خود را برای مشارکت، همراهی و اجرای برنامه های معنوی ترغیب کنند.

امام جمعه بردخون با اشاره به توطئه های دشمن ابراز داشت: ایجاد تفرقه و تضعیف اعتقادات مردم شیوه های دشمن برای مقابله با نظام اسلامی است که می کوشند با استفاده از جنگ فرهنگی و فضای رسانه‌ای و مجازی به خواسته‌های شوم خود برسند.

حسین کشاورز مدیر دبیرستان شهید بردستانی بردخون پیرامون تقویت مبانی دینی و اعتقادی دانش آموزان و ضرورت مشارکت همه دلسوزان و متخصصان دینی و علمی مطالبی بیان کرد.

دانش آموزان عضو تشکل های دانش آموزی نیز سئوالات خود را مطرح کردند.

منبع:مهر

 

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما