کدخبر : 112920
یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
فاقددیدگاه
پرینت

بهره‌گیری بیش از ۷۰ هزار زائر از خدمات دانشکده علوم پزشکی آبادان

جنوب پرس: رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان از بهره‌گیری بیش از ۷۰ هزار زائر از خدمات درمانگاه و بیمارستان صحرایی مستقر در مرز شلمچه خبر داد.

 

به گزارش جنوب پرس ، دکتر علیرضا آموزنده  با اشاره به همراهی و مشارکت فراگیر همه دست‌اندرکاران برای برگزاری مراسم اربعین امسال در مرز شلمچه اظهار کرد: لازم است با ثبت فعالیت‌های این ایام ضمن بررسی موقعیت‌های پیش‌آمده به صورت مستند به توسعه نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف پرداخته و با مشارکت سازمان منطقه آزاد اروند جانمایی مناسبی برای ارائه خدمات به زائرین طراحی شود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان ضمن تقدیر از حمایت بیمارستان‌های تابعه در بحث پذیرش و بستری بیماران اربعین بیان کرد: تا روز گذشته بیش از ۷۰ هزار زائر به درمانگاه‌های مستقر در مرز شلمچه و بیمارستان صحرایی دانشکده علوم پزشکی آبادان مراجعه کردند.

وی عنوان کرد: از این تعداد بیش از ۱۸ هزار زائر به طور موقت بستری شدند و به بیش از دو هزار ۵۰۰ زائر زن نیز خدمات مامایی ارائه شد.

آموزنده افزود: علیرغم بار زیاد مراجعات و حجم ورود و خروج زائرین از مرز شلمچه، خوشبختانه حتی یک مورد شکایت از مجموعه بهداشت و درمان وجود نداشته است.

منبع:ایسنا

 

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد