کدخبر : 112879
یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
فاقددیدگاه
پرینت

کاهش ۳۴ درصدی سرقت تجهیزات برق در اهواز

جنوب پرس: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با بیان این‌که شاهد روند کاهشی سرقت سیم و تجهیزات شبکه برق اهواز در چند سال اخیر هستیم، گفت: با همکاری نیروی انتظامی سرقت سیم و تجهیزات شبکه برق اهواز 34 درصد کاهش پیدا کرده و این مساله در راستای تعامل سازنده با مجموعه پلیس است.
به گزارش جنوب پرس ، حسن کریمی با اشاره به اهمیت جلوگیری از سرقت سیم و تجهیزات شبکه، اظهار کرد: یکی از مهمترین دغدغه‌های این شرکت در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای کاهش سرقت تجهیزات و بخصوص سیم‌های مسی در سطح شبکه است تا علاوه بر کاهش خسارات مادی و معنوی، از خاموشی‌های بدون برنامه و در نتیجه نارضایتی مشترکین محترم جلوگیری شود.

وی افزود: در این راستا بکارگیری راهکارهای مختلف در جهت پیشگیری از بروز اینگونه اتفاقات در حوزه‌های مختلف مورد بررسی و پیگیری قرار گرفته است و در نتیجه شاهد روند کاهشی سرقت در چند سال اخیر هستیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح کرد: تعامل سازنده مجموعه پلیس با صنعت برق اهواز طی سال‌های گذشته تاکنون ضامن امنیت و پایداری بیشتر شبکه برق بوده و این مهم با حضور شبانه‌روزی نیروهای پلیس محقق شده است.

کریمی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون با پیگیری‌های انجام شده و برگزاری جلسات متعدد با فرماندهی نیروی انتظامی مرکز استان، توانستیم به میزان ۳۴ درصد سرقت سیم و تجهیزات شبکه برق را کاهش دهیم.

وی عنوان کرد: یکی دیگر از اقدامات مهمی که بصورت مستمر در حال پیگیری است، شناسایی و بازدید از انبارهای ضایعاتی به سبب ایجاد اختلال در زنجیره سرقت، به شکل جدی در مناطق مختلف شهرستان اهواز است.

وی خاطرنشان کرد: در این زمینه در شش ماهه ابتدای سال جاری بیش از ۸۴ مورد بازدید از انبارهای ضایعاتی اهواز انجام گرفته که طی این مدت تعدادی از سارقان سیم و تجهیزات شبکه برق در سطح کلانشهر اهواز دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

منبع:ایسنا
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد