کدخبر : 112822
یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
فاقددیدگاه
پرینت

پزشکان متخصص جدید در شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش جذب شدند

جنوب پرس: مدیر شبکه بهداشت و درمان شوش از اختصاص پزشکان متخصص کلیه و گوش، حلق و بینی بعد از چند سال به این شهرستان خبر داد.
پزشک

به گزارش جنوب پرس ، نوروز سواری اظهار داشت: طبق سهمیه‌بندی و توزیع پزشکان متخصص توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امسال ۲۵ پزشک متخصص به دانشگاه علوم پزشکی دزفول معرفی شده که از این تعداد، ۱۲ پزشک برای دزفول، ۱۰ پزشک برای شوش و ۳ پزشک برای گتوند در نظر گرفته شده است.

وی گفت: بعد از چندین سال پزشکان متخصص کلیه و گوش، حلق و بینی برای شهرستان شوش جذب شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شوش افزود: طبق نیازهای شهرهای دزفول، شوش و گتوند ۱۶ نوع تخصص شامل ارتوپدی، آسیب‌شناسی، داخلی، عفونی، قلب و عروق، بیهوشی، پوست، جراح عمومی، کلیه، جراح مغز و اعصاب، رادیوتراپی، رادیولوژی، روانپزشک، زنان و زایمان، طب اورژانس و گوش، حلق و بینی به دانشگاه علوم پزشکی دزفول تخصیص داده شده است.

سواری در رابطه با جزئیات تخصص‌های جذب شده تصریح‌کرد: ۲‌ متخصص قلب، ۲‌ متخصص  بیهوشی، یک متخصص گوش و حلق و بینی، یک متخصص جراح عمومی، یک متخصص داخلی، یک متخصص زنان و زایمان، یک متخصص کلیه و  مجاری ادراری (ارولوژیست) و یک متخصص طب اورژانس به متخصصین بیمارستان شوش افزوده شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش یادآور شد: این ۱۰ متخصص علاوه بر متخصصین قبلی جذب شده است.

وی خاطرنشان کرد: جلسه معارفه و شروع به‌کار پزشکان متخصص ورودی سال ۹۶ دانشگاه علوم پزشکی دزفول با حضور پریدار رئیس دانشگاه، معاونان درمان و آموش دانشگاه، مدیر درمان، رؤسای شبکه‌های بهداشت و درمان شوش و گتوند، رؤسای بیمارستان‌های دزفول و شوش،  رئیس سازمان نظام پزشکی دزفول و  پزشکان متخصص جدیدالورود در سالن اجتماعات آفتاب معاونت درمان برگزار شد.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد