برنامه‌های هفته قرآن و دانشگاه در دانشگاه شهیدچمران/برپایی نمایشگاه عکس”قرآن به روایت تصویر”

کدخبر : 112607
شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به برنامه‌های هفته قرآن و دانشگاه در دانشگاه شهید چمران اهواز، گفت: نمایشگاه عکس "قرآن به روایت تصویر" امروز در دانشکده علوم گشایش یافت.

 

[1]

به گزارش جنوب پرس [2] ، عبدالرحیم هوشمند  با بیان اینکه مهم‌ترین رسالت هفته قرآن و دانشگاه، آشنایی دانشجویان با مضامین قرآنی است، اظهار کرد: در همین راستا، نمایشگاه عکس “قرآن به روایت تصویر” امروز توسط کانون قرآن و عترت دانشگاه شهید چمران اهواز در سرسرای دانشکده علوم برپا شده است.

وی افزود: در این نمایشگاه حدود ۳۰ اثر به نمایش گذاشته شده که محتوا و مضامین این آثار، آیات قرآنی و پیام‌های فرهنگی مذهبی است که انتخاب تصاویر و آیات و تلفیق آن‌ها به طور کامل توسط دانشجویان هنرمند انجام گرفته است. این نمایشگاه تا ۲۴ آبان برپا خواهد بود.

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز در خصوص سایر برنامه‌ها در هفته قرآن و دانشگاه، گفت: مسابقه حضوری حفظ قرآن به صورت کتبی برای دانشجویان، مسابقه حفظ سوره حدید برای دانشجویان دختر و پسر، مسابقه زندگی‌نامه، ویژگی‌ها و آثار علامه طباطبایی به عنوان مفسر بزرگ قرآن کریم، برگزاری کلاس تخصصی سرود و تجوید قرآن جهت شرکت در مسابقات قرآن و برپایی ایستگاه‌های صلواتی در خوابگاه‌ها از سایر برنامه‌های معاونت فرهنگی این دانشگاه در این هفته است.

منبع:ایسنا

 


URLs in this post:

[1] Image: http://Khouzestan.isna.ir//default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NFID=173717

[2] جنوب پرس : http://jpnews.ir

Copyright © 2015 جنوب پرس. All rights reserved.