کدخبر : 110502
جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
فاقددیدگاه
پرینت

شرکت نفت مناطق مرکزی اعتبارات لازم به شهرستان جم تخصیص می‌دهد

مدیرعامل نفت مناطق مرکزی ایران در دیدار با مسئولان جم با تاکید بر توجه به مناق پیرامونی صنایع نفت گفت: با وجود اینکه در اوج تنگناهای مالی قرار داریم ولی شرکت نفت مناطق مرکزی اعتبارات لازم به شهرستان جم تخصیص می‌دهد.
سکوی نفتی خارک

به گزارش جنوب پرس ، رامین حاتمی صبح امروز در نشست با مسئولان شهرستان جم با بیان اینکه تمام تلاش همکارانم در شرکت نفت مناطق مرکزی و زاگرس جنوبی برای ارائه خدمت به مردم مناطق پیرامون صنایع است اظهار داشت: در بحث مسیرهای دسترسی منطقه عملیاتی نار و کنگان واقع در مناطق مسکونی و روستاها قطعا کمک می‌شود.

حاتمی با تاکید بر حق مسلم شهرستان جم در برخورداری از اعتبارات عوارض آلایندگی نار و کنگان افزود: در واریز اعتبارات عوارض آلایندگی به فارس اشتباهاتی رخ داده که قابل پیگیری است و باید ساز و کاری تعریف شود که عوارض شهرستان جم به خود این شهرستان پرداخت شود.

وی اظهار داشت: با وجود اینکه در اوج تنگناهای مالی قرار داریم ولی بر اساس مسئولیت‌های اجتماعی شرکت نفت مناطق مرکزی اعتبارات لازم به شهرستان جم تخصیص می‌دهد.

مدیرعامل نفت مناطق مرکزی ایران تعامل دو سویه و مثبت را عامل رشد همکاری‌ها دانست و تصریح کرد: وزیر نفت برای جلوگیری از دو بخش شدن مناطق پیرامونی نفت و گاز و حضور بیشتر خانواده‌ها در میان مردم معتقد به عدم ساخت شهرک‌های جدید است.

حاتمی اظهار امیدواری کرد: با نگاه مثبت نماینده مردم مناطق جنوبی استان بوشهر در مجلس و فرماندار جم، تعاملات میان شرکت و شهرستان جم افزایش یابد.

منطقه عملیاتی نار و کنگان از مناطق زیر مجموعه شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که تحت مدیریت نفت مناطق مرکزی فعالیت می‌کند.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما