کدخبر : 109271
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر:

دولت فکری به حال بیکاری فراوان جوانان بوشهری کند

جنوب پرس: رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: با توجه به این که موضوع اشتغال جوانان یکی از دغدغه‌های جدی خانواده‌ها در سطح استان بوشهر است از دولت و استاندار جدید بوشهر می‌خواهیم که برای کاهش میزان بیکاری با توجه به وجود مصوبه دولت‌های گذشته در سهم اشتغال 50 درصدی بومیان استان در تاسیسات نفتی، فکری اساسی برای بیکاری فراوان جوانان استان بوشهر به خرج دهد.
محمد باقر سعادت

به گزارش جنوب پرس ، محمد باقر سعادت صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه استاندار بوشهر اظهار داشت: شکست سیاست‌های امریکا در موضع‌گیری خود بر علیه ایران اسلامی و انزوای آنها را در میان جامعه بین‌المللی تبریک می‌گویم و امیدوارم پیروزی حاصل از تدبیر برای همه دنیا الگوی عملی در تصمیات استراتژیک آینده باشد.

وی افزود: به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر از رئیس جمهوری، وزیرکشور و هیات وزیران به جهت انتصاب سالاری و تبادار از فرزندان این استان برای استانداری گیلان و بوشهر و انتصاب گراوند برای استانداری بوشهر با توجه به سوابق ایشان تقدیر می‌کنم و امیدواریم نتایج تجریبات  این افراد بتواند توسعه پایدار و شکوفایی را برای استان‌های مذکور به ارمغان آورد.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با تقدیر از سالاری استاندار سابق بوشهر بیان کرد: وی در شرایطی در سال ۹۲، استانداری بوشهر را تحویل گرفت که کشور دچار تحریم‌های زیادی بود که با توجه به علاقمندی وی به توسعه استان  توانست با همکاری مردم و مسوولان این استان، کارنامه قابل قبولی از خود بر جای گذارد که از خداوند برای ایشان موفقیت در استانداری گیلان خواستار هستم.

سعادت عنوان کرد: نمایندگان مجلس خادمین مردم هستند و تلاش های ما برای رضایت مردم است که اگر غیر از این باشد عکس‌العمل آن به صورت خارج شدن ما از ریل نمایندگی توسط مردم، خود را نشان خواهد داد.

بنا بر این گزارش فارس، وی یادآور شد: به عنوان نمایندگان مجلس  به حمایت بدون مطالبه  از مدیران اعتقادی نداریم که در این راستا از استاندار جدید بوشهر نیز مطالباتی داریم که البته پیش از این از تریبون‌های مختلف اعلام شده که برای تحقق آن را مجدد تکرار می‌کنیم.

رییس مجمع نمایندگان استان بوشهر بیان کرد: توجه جدی به مبحث  اشتغال جوانان برای کاهش میزان بیکاری با توجه به وجود مصوبه سهم اشتغال ۵۰ درصدی بومیان استان در تاسیسات نفتی در دولت های گذشته، توجه ویژه به جذب سرمایه‌گذاری خارجی  و حمایت از سرمایه‌گذاری داخلی برای سرمایه گذاری در استان برای بهبود کسب و کار برای اشتغال پایدار، تمرکز بر صنعت گردشگری، اتصال راه‌آهن بوشهر به شیراز، ایجاد منطقه آزاد تجاری بوشهر و توجه به رفع مشکل کمبود آب به خصوص در بخش کشاورزی از عمده ترین مطالبات مردم استان بوشهر از دولت و استاندار جدید است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد