کدخبر : 108906
یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۷
فاقددیدگاه
پرینت
معاون استاندار کهگیویه و بویراحمد مطرح کرد:

تاسیس چهار شهرستان جدید در کهگیلویه و بویراحمد/ منتظر نظر وزارت کشور هستیم

جنوب پرس: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیویه و بویراحمد از انتظار استانداری این استان برای تاسیس چهار شهرستان جدید خبرداد و اظهارداشت: ما منتظر اعلام نظر وزارت کشور در ارتباط با تاسیس چهار شهرستان جدید در کهگیلویه و بویراحمد هستیم.
فتاح محمدی
به گزارش جنوب پرس ، “فتاح محمدی” گفت: پرونده شهرستان‌شدن چهار بخش مارگون و لوداب در حوزه بویراحمد و ” دیشموک ” و ” چاروسا ” در حوزه کهگیلویه بزرگ در وزارت کشور تکمیل است.وی با تشریح فرآیندهای صورت گرفته برای شهرستان شدن بخش‌های عنوان شده، خاطرنشان کرد: طرح جامع شهرستان‌شدن بخش‌های”مارگون، لوداب،دیشموک و چاروسا” به وزارت کشور ارسال‌ و اقداماتی که می‌بایست در استان کهگیلویه و بویراحمد انجام می‌شد، اکنون شکل گرفته است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیویه و بویراحمد افزود: وزارت کشور هنوز نظری در زمینه شهرستان شدن بخش‌های ذکرشده به استانداری این استان ارائه نداده و ما نیز مانند مردم این بخش‌ها منتظر نظر نهایی وزرات کشور هستیم.

بنا بر این گزارش ایلنا، بحث شهرستان‌شدن بخش‌های “مارگون، لوداب، دیشموک و چاروسا ” در استان کهگیلویه و بویراحمد سال هاست در این استان مطرح شده است.

تبدیل این بخش‌ها به شهرستان از مهمترین مباحث و شعارهای انتخاباتی برخی نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد