کدخبر : 108857
یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
فاقددیدگاه
پرینت

سخنان ترامپ نشان زبونی آمریکا است/ دنیای امروز، دنیای احترام متقابل است

عضو شورای اسلامی شهر مرودشت گفت: در واقع سخنان ترامپ حکایت ضعف و زبونی یک دولت استعمارگر در مقابل خواست و اراده ملتی است که هیچ‌چیز آن‌ها را به‌زانو درنیاورده است.

به گزارش جنوب پرس ، علی‌اکبر همت امروز در مرودشت در واکنش به سخنان اخیر ترامپ اظهار داشت: سخنان ترامپ تائید مجدد حقانیت جمهوری اسلامی بود.

وی افزود: مقام معظم رهبری به‌کرات بر عدم اطمینان به استعمارگران اشاره‌کرده و سخنان چند روز پیش ترامپ نمونه‌ای روشن از زیاده‌خواهی‌های آمریکا بود.

عضو شورای اسلامی شهر مرودشت دنیای امروز را دنیای تعامل خواند و گفت: دنیای امروز دنیای تعامل بر اساس احترام متقابل است و زبان زور و تهدید کاربرد خود را ازدست‌داده و جمهوری اسلامی هم کشوری نیست که از این قبیل تهدیدات بی‌پایه و اساس ترسی به دل راه دهد.

وی سخنان ترامپ را ناشی از ضعف دولتش دانست و تصریح کرد: در واقع سخنان ترامپ حکایت ضعف و زبونی یک دولت استعمارگر در مقابل خواست و اراده ملتی است که هیچ‌چیز آن‌ها را به‌زانو درنیاورده است.

این عضو شورای شهر مرودشت در خصوص سخنان سخیف رئیس‌جمهور آمریکا ابراز داشت: جعل تاریخ و بکار بردن واژه بی‌معنای خلیج عربی تنها نشانه درماندگی وی و بی‌اطلاعی از تاریخ بوده است چراکه حتی بر روی سنگ‌قبر سربازان آمریکایی کشته‌شده در جنگ نیز از واژه زیبای خلیج‌فارس استفاده‌شده است.

وی تهدیدهای آمریکا و ترامپ را بی‌نتیجه خواند و افزود: قطعاً بر هم زدن نظم و استفاده از زبان تهدید و ارعاب برای ترامپ و آمریکا نتیجه‌ای در پی نخواهد داشت و به انزوای آمریکا درصحنه بین‌الملل منتهی می‌شود.

همت خاطرنشان کرد: ایران و ایرانی از سخت‌ترین تحریم‌های ظالمانه به‌سلامت عبور کرده و ترسی از سخنان بی‌پایه و اساس و به‌دوراز منطق ترامپ ندارند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما