کدخبر : 108445
پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹
فاقددیدگاه
پرینت

نشست کتاب‌خوانی تخصصی روشن‌دلان در شیراز برگزار می‌شود

جنوب پرس: چهارمین نشست کتاب‌خوانی تخصصی استان فارس همزمان با روز جهانی عصای سفید با موضوع روشن‌دلان در شیراز برگزار می شود
کتابخوانی

به گزارش جنوب پرس ، در این نشست که روز یکشنبه ۲۳ مهرماه ساعت ۱۰ برگزار خواهد شد، ۵ نفر از نابینایان پیشکسوت و فعال در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی به ارائه کتاب‌های خواندنی خواهند پرداخت.
رحمان بیاتی، زهره یغمور، علی‌اکبر رضازاده، علی نعمتی و علیرضا شهریاری کتاب مورد علاقه خود و دغدغه روشن‌دلان در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی و دسترسی به منابع ضروری را بیان خواهند کرد.
در این نشست همچنین از تلاش ها و همکاری‌ گویندگان افتخاری استودیوی بخش نابینایان کتابخانه عمومی رئیسی اردکانی تقدیر می‌شود.
نشست کتاب‌خوان تخصصی روشن‌دلان در ادامه سلسله نشست‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور است که به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس و با حضور بسیاری از مراکز روشن‌دلان  برپا خواهد شد. این در حالی است که پیش از این نیز نشست های تخصصی «شعر»، «رسانه» و «پزشکان» در استان فارس برگزار شده است.
به گزارش خبرنگار مهر،  نشست کتاب‌خوان تخصصی روشن‌دلان روز یکشنبه ۲۳ مهرماه ساعت ۱۰ تا ۱۲ در سالن سرای سخن، واقع در مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما