کدخبر : 108429
پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱
فاقددیدگاه
پرینت

۱۰ جایگاه سوخت سی ان جی استان بوشهر مهروموم شد

جنوب پرس: مدیرکل استاندارد استان بوشهر گفت: 10 جایگاه سوخت سی ان جی فاقد ایمنی در این استان مهر و موم شد.

به گزارش جنوب پرس ، محمدرحیم بهره مند روز پنجشنبه در نشست بررسی روند ایمنی جایگاه های سوخت سی ان جی استان بوشهر افزود: پنج جایگاه دیگر استان بوشهر نیز در وضعیت بحرانی هستند که در صورت برطرف نکردن نقص های موجود، بزودی مهر و موم می شوند.
وی در ارتباط با ۱۰ جایگاه مهروموم شده اظهار داشت: پس از این اقدام مالکان آنها روند ایمن سازی جایگاه ها را بطور جدی دنبال می کنند که پیش بینی شده ظرف یک ماه آینده زمینه بازگشایی آنها فراهم شود.
بهره مند یادآور شد: در استان بوشهر ۳۴ جایگاه سی ان جی وجود دارد که از این شمار سه جایگاه آن غیرفعال است و از ۳۱ جایگاه فعال نیز ۱۰ جایگاه آن اکنون مهروموم هستند.
وی افزود: برای هر جایگاه سوخت سی ان جی به لحاظ ایمنی شاخص هایی در نظر گرفته شده است که ۱۶مورد از این شاخص ها از حداقل ها برای فعالیت یک جایگاه سوخت محسوب می شوند.
بهره مند اظهارداشت: باتوجه به اینکه جایگاه های غیر ایمن جان شهروندان را به مخاطره می اندازد در اجرای رسالت استاندارد تذکرهای لازم به مالکان آنها داد شد که به علت برطرف نکردن بموقع کاستی ها نسبت به پلمب آنها اقدام شد.
وی با اشاره به واقع شدن استان بوشهر در منطقه مرطوب اظهارداشت: پوسیدگی و زنگ زدگی از موضوعات مهم در غیرایمن شدن جایگاه های سوخت است و با این شرایط برخی از مخازن و اتصالات دچار پوسیدگی و نشتی می شوند.

منبع:ایرنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما