کدخبر : 108426
پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
فاقددیدگاه
پرینت

استفاده از توان نخبگان شهرستان گناوه برای ساختن این شهر

جنوب پرس: شهردار بندر گناوه گفت: به دنبال این هستیم که با استفاده از خرد جمعی و توان تخصصی نخبگان شهرستان گناوه در کنار همراهی مردم، تغییراتی در این شهر ایجاد کنیم و با ساختن این شهر، این تغییرات برای مردم و گردشگران محسوس و قابل مشاهده باشد.

به گزارش جنوب پرس ،  ماشاءالله احمدی پیش از ظهر امروز در نشست همفکری و مشورت با انجمن معماران گناوه اظهار داشت: بندرگناوه با داشتن جاذبه‌های مختلف گردشگری و تجاری به عنوانی یکی از معتبرترین بنادر جنوب غرب کشور برای هم‌وطنانمان شناخته شده است.

وی افزود: این وضعیت سبب شده که سالانه و در ایام مختلف سال، شاهد حضور گسترده‌ای از مردم شریف کشورمان از نقاط مختلف در این بندر باشیم که با مهمان‌نوزی خوبی توسط مردم گناوه مواجه شده‌اند.

شهردار بندر گناوه تصریح کرد: با استقرار هوای مناسب در پاییز و زمستان شاهد افزایش بیشتر گردشگران به بندر گناوه خواهیم بود که ضروری است با امکانات بیشتر به استقبال آنها برویم.

وی یادآور شد: به عنوان فردی که مشکلات این شهر را به خوبی درک می‌کنم معتقدم که سیمای شهری کنونی در شان مردم این شهر نیست و باید با حرکات جهادی و منطبق بر اصول شهرسازی به دنبال ساخت یک شهر در تراز این مردم باشیم تا کم‌کاری‌هایی که از گذشته دور تاکنون بر این شهر روا رفته در حد توان خود بتوانیم جبران کنیم.

احمدی ادامه داد: یکی از مشکلات این شهر نداشتن المان‌های خاصی است که بتواند از منظر زیباشناسی و تاریخ و هویت، این بندر را به میلیون‌ها گردشگری که سالانه از این بندر دیدن می‌کند بازشناسایی کند.

وی ادامه داد: از همه پیمانکارانی که در این نشست حضور دارم می‌خواهم که متناسب با فرهنگ این شهرستان و این بندر برای نقاط مختلف شهر و محلات آن و به خصوص ورودی بندر گناوه به دنبال طراحی المان‌هایی باشند تا گناوه را در شان گناوه به کشور معرفی کنیم.

شهردار گناوه عنوان کرد: به دنبال این هستیم که با استفاده از خرد جمعی و توان تخصصی نخبگان شهرستان گناوه در کنار همراهی مردم، تغییراتی در این شهر ایجاد کنیم و با ساختن این شهر، این تغییرات برای مردم و گردشگران محسوس و قابل مشاهده باشد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما