۱۶۶ میلیارد تومان کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شد

کدخبر : 108423
پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹
رییس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: در 6 ماه نخست امسال، 166 میلیارد تومان کالای قاچاق کشف شد که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته دارای رشد 65 درصدی است.

به گزارش جنوب پرس [1] ، فرج شجاعی پیش از ظهر امروز در نشست با مسوولان اجرای شهرستان دیلم اظهار داشت: پلیس با همکاری مردم و داشتن یک حضور میدانی مناسب، بر تمام نقاط استان بوشهر دارای اشرافیت است و اجازه نمی‌دهد امنیت خوبی که در شاخص‌های مختلف بر استان بوشهر حکم‌فرماست دچار خدشه شود.

وی افزود: این کارکرد مناسب سبب شده که فضا برای هرگونه جرمی در سطح استان بوشهر برای افراد متخلف هزینه‌بر و ناامن شود و در صورت ارتکاب جرم، با مانع بزرگی به نام قانون و پلیس مواجه شوند.

رییس پلیس آگاهی استان بوشهر تصریح کرد: یکی از محورهایی که از ابتدای سال جاری و در راستای عملیاتی‌کردن شعار امسال مقام رهبری مبتنی بر اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال بر آن تمرکز کرده‌ایم مبارزه با قاچاق کالا به منظور حمایت از تولیدات داخلی است.

شجاعی داد: در این راستا در ۶ ماه اول امسال، پلیس در سطح استان بوشهر موفق به کشف ۱۶۶ میلیارد تومان کالای قاچاق با انهدام ۳۰ باند حرفه‌ای در این زمینه شده که آمار نشان می‌دهد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته دارای رقم رشد ۶۵ درصدی است.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر یاداور شد: شهرستان دیلم به عنوان یکی از ورودی‌های استان بوشهر از سمت خوزستان همیشه مورد توجه قاچاقچیان کالا بوده که با همکاری مردم نجیب و مومن این شهرستان، شاهد توفیقات خوبی برای انهدام این باندهای قاچاق بوده‌ایم.

وی عنوان کرد: در همین مدت و با هوشیاری پلیس مبارزه با قاچاق کالا در ایستگاه شهید موسوی دیلم، یک محموله قاچاق کالاهای ضد فرهنگی و ضد اخلاقی شامل ۳۱ هزار و ۶۰ عدد قرص و ابزارآلات ضداخلاقی از یک دستگاه اتوبوس و بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ جفت کفش و ۷۶۳ عدد باتری خودرو از دو دستگاه کامیون یخچال‌دار و خودرو سواری در ایستگاه پلیس محور بی‌بی حکیمه دیلم کشف شد.

منبع:فارس


URLs in this post:

[1] جنوب پرس : http://jpnews.ir

Copyright © 2015 جنوب پرس. All rights reserved.