کدخبر : 108231
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
فاقددیدگاه
پرینت

ساخت شهرک انرژی منجر به افزایش درآمد خوزستان می شود

جنوب پرس: استاندار خوزستان گفت: ساخت شهرک صنعتی امیدیه به افزایش تولید، ارزش افزوده و درآمد ناخالص برای استان منجر خواهد شد.
پتروشیمی کرمان

به گزارش جنوب پرس ،  غلامرضا شریعتی شامگاه گذشته در جلسه ایجاد شهرک انرژی در خوزستان با بیان اینکه شهرک صنعتی امیدیه در شهریورماه امسال از سوی هئیت دولت به تصویب رسید، اظهارکرد: با رعایت الزامات زیست محیطی و شاخص های کاربردی به ویژه در زمینه فرصت های شغلی، این شهرک صنعتی نمونه ساخته می شود.

وی ادامه داد: این شهرک به صورت تخصصی پائین دستی و میان دستی در زمینه پتروشیمی در زمینی به مساحت سه هزار هکتار تعداد قابل توجه ای از افراد جویای کار را به این صنعت استراتژی جذب خواهد کرد.

استاندار خوزستان خطاب به اعضای جلسه گفت: دستگاه های اجرایی هرچه سریعتر به استعلام های قانونی این طرح پاسخ دهند تا پس از آن طرح مذکور در شورای برنامه ریزی مطرح و به تصویب برسد.

شریعتی با بیان اینکه این طرح با هدف استفاده حداکثری از توانمندی های اقتصادی استان به هیئت دولت پیشنهاد شده و به تصویب رسید، عنوان کرد: ساخت شهرک صنعتی امیدیه به افزارش تولید، ارزش افزوده و درآمد ناخالص برای استان منجر خواهد شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما