کدخبر : 108217
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
فاقددیدگاه
پرینت

همایش دست‌های کوچک، تقدیراز کودکان کتابخوان فارس

جنوب پرس: به مناسبت هفته کودک و تقارن آن با ایام محرم، همایش دست های کوچک به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس در شیراز برگزار و از کتابخوانان کودک هم تقدیر می‌شود.

به گزارش جنوب پرس ، از پایگاه اطلاع ‌رسانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس، این همایش جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۱۸ با حضور مسئولان فرهنگی استان، کتابداران کتابخانه‌های عمومی، اعضای کودک کتابخانه‌های عمومی، کودکان استثنایی، دانش‌آموزان و دیگر علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی برپا خواهد شد.
در این آیین که به ‌‌منظور آگاهی بخشی از خدمات و فعالیت های کتابخانه های ویژه کودک و بخش های کودک کتابخانه‌های عمومی شیراز برگزار می‌شود، از اعضای کودک فعال کتابخانه‌های عمومی شهر شیراز نیز تقدیر خواهد شد.
برپایی ایستگاه نقاشی عاشورایی و کاریکاتورکتاب ، قصه‌گویی و شعرخوانی، معرفی کتاب، داستان‌گویی کتابداران، اجرای نمایش و گریم خلاقانه کودکان علاقه‌مند از مهم‌ترین برنامه‌های این همایش خواهد بود.
همایش دست های کوچک از ساعت ۱۸ تا ۲۰ جنب کتابخانه عمومی کودکان شقایق شیراز به نشانی میدان پارسه، پارک شقایق،کتابخانه عمومی کودکان شقایق پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

منبع:ایرنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما