کدخبر : 108211
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
فاقددیدگاه
پرینت

شرایط داوری در لیگ دسته اول خوب نیست

جنوب پرس: سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: شرایط داوری در لیگ دسته اول جام آزادگان خوب نیست و باید از سوی سازمان لیگ نظارت بیشتری بر عملکرد این داوران شود.
آلومینیوم اراک

ببه گزارش جنوب پرس ، حامد بصیری شامگاه سه‌شنبه در کنفرانس خبری بعد از دیدار آلومینیوم اراک و  ایرانجوان بوشهر که به تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید با بیان اینکه دو نیمه این بازی متفاوت بود اظهار داشت: نیمه نخست تیم میزبان از موقعیت‌های بدست آمده به خوبی استفاده کرد و دو گل به ثمر رساند.

وی با بیان اینکه نیمه دوم تحولی در تیم آلومینیوم اراک ایجاد شد افزود: با صحبت‌هایی که بین دو نیمه با بازیکنان انجام شد با حملات تدارک دیده شده به ۲ گل دست یافتیم و توانستیم برتری خود را در این بازی نشان دهیم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک با اشاره به اینکه بازیکنان این تیم در نیمه دوم توپ و میدان در دست داشتند گفت: بازی در نیمه دوم یک‌طرفه بود و می‌توانستیم پیروز میدان شویم.

بصیری با اشاره به مردود شدن گل تیم ایرانجوان بوشهر خاطر نشان کرد: با بازیکن حریف که صحبت کردم گفت که با دست توپ وارد دروازه کرده و داور بدرستی گل میزبان را نپذیرفت.

وی با انتقاد از شرایط داوری در لیگ دسته یک جام آزادگان تصریح کرد:شرایط داوری در لیگ دسته اول جام آزادگان خوب نیست و باید از سوی سازمان لیگ نظارت بیشتری بر عملکرد داوران لیگ یک شود.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک  با اشاره به اینکه تعداد تیم‌های صعود به لیگ برتر باید افزایش یابد افزود: سازمان لیگ با توجه به حضور موفق تیم‌های لیگ یک در جام حذفی باید سهمیه صعود تیم‌ها از لیگ دسته یک به لیگ برتر به ۳ تیم افزایش دهد.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما