کدخبر : 108153
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۸:۲۲
فاقددیدگاه
پرینت

۸۰ میلیاردریال اعتبار به ورزش گناوه اختصاص یافت

جنوب پرس: فرماندار گناوه گفت: در سال جاری 80 میلیاردریال به حوزه ورزش این شهرستان اختصاص یافته که نسبت به سال های قبل رشد چشمگیری یافته است.

به گزارش جنوب پرس ، روابط عمومی فرمانداری گناوه روز چهارشنبه به نقل از سیدعلی پاک نژاد در جلسه شورای ورزش این شهرستان افزود: این شهرستان در رشته های مختلف ورزشی صاحب ورزشکاران افتخارآفرین و قهرمان است که علاوه بر کسب قهرمانی متعدد کشوری، در سطح جهانی نیز در برخی رشته ها مدعی و مقام بدست آورده اند.
وی اظهارکرد: توانایی استفاده از امکانات ورزشی در سطح شهرستان بسیار پایین است و در نگهداری آنها ضعیف عمل شده و باید دقت بیشتری کنیم.
رئیس اداره ورزش وجوانان گناوه هم گفت: اهداف مهم و اساسی این اداره اشتغال بکار قهرمانان ورزشی، بهره برداری طرح های عمرانی ورزشی از جمله ورزشگاه شماره ۲، خوابگاه ورزشکاران، مجموعه ورزشی خواهران و تامین بودجه برگزاری رقابت های کشوری و استانی است.
رحمان عمادی افزود: تشکیل یک کارگروه ورزش متشکل از کارشناسان و صاحب نظران و پیشکسوتان ورزشی باهدف بهبود ورزش این شهرستان ضرورت دارد.
مدیر آموزش وپرورش گناوه گفت: اماکن ورزشی برای دانش آموزان پسر در این شهرستان کافی است اما برای دختران با کمبود روبرو هستیم.
اسکندر احمدی افزود: درسال جاری یک سالن ورزشی در آموزشگاه دخترانه حجاب کلنگ زنی خواهد شد.
وی گفت: در صورتیکه یک سالن ورزشی در دبستان دخترانه رقیه درنظر گرفته شود، چهار آموزشگاه در جوار آن بهره خواهند برد.
منبع:ایرنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما