کدخبر : 107948
یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
فاقددیدگاه
پرینت
حاشیه تودیع و معارفه مدیر منطقه مخابرات هرمزگان؛

از هرمزگانی بودن معاون اول رئیس جمهور تا ذکر خاطره هاشمی‌تختی با ذوالقدر

در حالی آیین تودیع و معارفه مدیر منطقه مخابرات استان هرمزگان برگزار شد که این مراسم با حواشی جالبی همراه بود.

به گزارش جنوب پرس ،  درحالی‌که گفته می‌شد این مراسم قرار است در ساعت ۸:۳۰ آغاز شود اما با تقریباً چهل دقیقه تأخیر آغاز شد.

انتخاب سالن برگزاری این مراسم و عدم ظرفیت پذیرش مهمانان حاضر باعث شد تا بیش از پنجاه نفر ایستاده در انتهای سالن این آیین را تماشا کنند و حتی نوع ساخت سالن سبب شده بود تا افراد حاضر در انتهای سالن نتوانند مسئولانی که پشت تریبون قرار می‌گیرند را مشاهده کنند.

حضور داوطلبین بازمانده از شورای شهر بندرعباس همچون مجید زاده،ابولپور، رئیسی تختی، دانشور و عابدینی و همچنین اسلام باوقار، کیانوش جهانبخش، فیصل دانش، مجید عسکری زاده و پرویز سالاری از اعضای شورای شهر بندرعباس به چشم می‌آمد.

احمد پویافر(فرماندار بندرعباس)، محمد نصوری(مدیرعامل مجتمع آلومینیوم المهدی هرمزال) و منصور رضایی(دبیر حزب اعتدال و توسعه در استان هرمزگان) از دیگر مهمانان ویژه‌این مراسم بودند.

همچنین حضور پاکدامن و دستگزین مدیران سابق و فعلی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در این مراسم جبل توجه می‌کرد.

حسینی، مدیر سابق منطقه مخابرات هرمزگان نخستین کسی بود که به ایراد سخنرانی پرداخت و به ارائه کوتاهی از آمارهای ۲۸ ماه خدمتش در هرمزگان پرداخت که برخی حضار(کارکنان مخابرات هرمزگان) تعدادی از این پروژه‌ها را در حال فعالیت نه پایان‌یافته اعلام می‌کردند.

دیگر سخنران این مراسم تراکمه، عضو هرمزگانی عضو هیئت‌مدیره شرکت مخابرات ایران بود که مجری مراسم با شعری در وصف هرمزگان و شهرستان بندرلنگه وی را دعوت به سخنرانی کرد.

تراکمه بابیان اینکه حتی مخالف‌های یگانه(مدیر جدید مخابرات هرمزگان) هم بر این عقیده‌اند که مدیریت جدید مخابرات هرمزگان فردی سخت‌کوش و فعال است، اضافه کرد: با حمایتی ویژه‌ای که مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس از وزیر مخابرات کرد خوشبختانه زمینه برای توسعه فناوری و زیرساخت‌های ارتباطی هرمزگان فراهم است.

بنا بر این گزارش ایسنا، در ادامه هاشمی تختی، رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس پشت تریبون قرار گرفت و پس از ارائه چگونگی انتخاب مدیر جدید منطقه مخابرات هرمزگان، در خصوص گلایه مجمع نمایندگان هرمزگان از لاریجانی، رئیس مجلس مبنی بر اینکه هرمزگان چهره‌ای در سطح مدیران ارشد اجرایی ندارد، گفت: لاریجانی در پاسخ گفت که معاون اول رئیس‌جمهور هرمزگانی است که بنده پاسخ دادم وی هرچند متولد کوهشاه احمدی است اما تعلق‌خاطر زیادی به هرمزگان ندارد و با اصرار فراوان و به‌تازگی پذیرفته که ۵۰ درصد هرمزگانی است.

وی همچنین در خصوص انتصاب نیروهای بومی به ذکر خاطره‌ای از هم‌کلامی با نماینده شرق هرمزگان پرداخت و تصریح کرد: در جلسه مجمع نمایندگان استان مطرح کردم هر نیروی بومی‌توانمندی که دولت معرفی کند بنده چک سفید امضا می‌دهم که قبول کرده و حمایت خواهم کرد که ذوالقدر پاسخ داد اگر حتی جهانگیر باشد که بنده اعلام کرد حتی اگر دولت بداند جهانگیر نامی‌توانمند است و تخصص لازم را دارد، حمایت خواهم کرد حتی اگر خط فکری مرا نداشته باشد!

از دیگر اتفاقات جالب این مراسم را می‌توان به اقدام قابل‌تحسین حسینی، مدیر سابق منطقه مخابرات هرمزگان دانست که تمامی هدایای خود در این مراسم را به خانواده شهید حججی تقدیم کرد.

 

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما