کدخبر : 107826
پنج شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰
فاقددیدگاه
پرینت

ادغام موسسات قرآنی در استان‌ها و تشکیل اتحادیه سراسری قرآنی در کشور

جنوب پرس: مدیر آموزش سازمان دارالقرآن الکریم گفت: با تصمیم شورای توسعه فعالیت‌های قرآنی در آخرین نشست این شورا، به زودی موسسات قرآنی با ادغام در یکدیگر، در قالب یک اتحادیه فعالیت می‌کنند
.

به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر، مهدی نادی بعد از ظهر امروز در مجمع عمومی مشترک موسسات قرآنی در بوشهر اظهار داشت: با تصمیم شورای توسعه فعالیت‌های قرآنی در آخرین نشست این شورا، به زودی موسسات قرآنی با ادغام در یکدیگر، در قالب یک اتحادیه فعالیت می‌کنند.

وی با اعلام این که تاکنون این ادغام در ۲۶ استان کشور انجام شده افزود: استان بوشهر بیست و هفتیم استانی است که این ادغام در ان صورت می‌گیرد و انتظار می‌رود تا پایان مهرماه، در همه استان‌های کشور ادغام موسسات قرآنی انجام شود تا زمینه ایجاد اتحادیه قرآنی سراسری با حضور نمایندگان استان‌ها شکل گیرد.

مدیر آموزش سازمان دارالقرآن الکریم وزارت فرهنگ و ارشاد و سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: یکی از اهداف ادغام موسسات قرآنی و ایجاد یک اتحادیه استانی و کشوری نظارت بیشتر بر کارکرد موسسات قرآنی است که امکان یک توزیع عادلانه اعتبارت در کنار هماهنگی بیشتر بر کارکرد و فعالیت این موسسات را هموار می‌سازد.

نادی یادآور شد: موسسات قرآنی در توسعه فرهنگ دینی نقش مهمی به عهده دارند و با یکسان‌سازی فعالیت‌های این موسسات در قالب یک اتحادیه می‌توانند خدمات بیشتری به جامعه ارائه دهند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما