کدخبر : 107696
سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت

نوسازی مدرسه کوی علوی اهواز ۲ ماهه به پایان می رسد

جنوب پرس: نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان قول داد که مدرسه شهید مفتح واقع در کوی علوی اهواز در مدت دو ماه به صورت کامل نوسازی شود.

به گزارش جنوب پرس ، جواد کاظم نسب الباجی   ادامه داد: بر اساس آخرین پیگیری هایی که انجام دادم، مقرر شد استاندار خوزستان به صورت ویژه مبلغ هفت میلیارد ریال به امر نوسازی مدرسه کوی علوی اهواز را در اسرع وقت ممکن توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تامین و پرداخت کند.

وی با بیان اینکه تغییر کاربری این مدرسه و تبدیل آن به کلانتری برای همیشه منتفی شد، تصریح کرد: مکاتبات تامین اعتبار و دستور صریح استاندار خوزستان صادر شده است که از سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان انتظار داریم هرچه سریعتر اعتبار مورد نیاز را تامین و در اختیار نوسازی مدارس استان قرار دهد تا هرچه زودتر شاهد آغاز عملیات نوسازی و تجهیز این مدرسه باتوجه به نیاز مبرم منطه باشیم.

الباجی گفت: مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان قول داد که پس از دریافت اعتبار اختصاص یافته توسط استانداری خوزستان برای مدرسه شهید مفتح کوی علوی اهواز، عملیات بهسازی و تجهیز این فضای آموزشی را طی دو ماه به پایان برساند.

الباجی نسبت به توسعه امکانات آموزشی، رفاهی و … در سراسر مناطق استان و حوزه انتخابیه خود تاکید کرد و گفت: تا زمان پرداخت، اغاز عملیات نوسازی و همچنین بهره برداری از این مدرسه پیگیری جدی خواهم داشت و قطعا در این مسیر تساهل و تسامحی با هیچ کسی نخواهیم داشت.

چند وقت پیش شورای تأمین استان خوزستان جلسه ای برگزار و تصمیم گرفته می شود که کلانتری کوی علوی را در مدرسه ای که پنج سال به علت خرابی و فرسودگی تعطیل شده بنا کنند که این امر با اعتراضات مردمی و فعالان اجتماعی و رسانه ها منتفی شد.

 

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما