کدخبر : 107641
سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
فاقددیدگاه
پرینت

۲۰ طرح شاخص اقتصاد مقاومتی در شهرک های صنعتی فارس در حال اجرا است

جنوب پرس: مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: افزون بر 20طرح شاخص اقتصاد مقاومتی در بخش عمرانی در حوزه های تامین زیرساخت ها و نیز استفاده بهینه از منابع انرژی در شهرک های صنعتی این استان درحال اجرا است.

به گزارش جنوب پرس ، احد فتوحی روز سه شنبه در بازدید از شهرک صنعتی بزرگ شیراز افزود: ۲ طرح تصفیه خانه فاضلاب، سه طرح در زمینه بازچرخانی پساب تصفیه خانه های فاضلاب و استفاده دوباره از پساب تصفیه شده در فضای سبز از جمله این طرح ها است.
وی اظهار کرد: اجرای طرح های تامین آب به ظرفیت ۲۰لیتر برثانیه و برق رسانی به ظرفیت ۵۶مگاوات برق و نیز چهار طرح تامین گاز و ۲ طرح مخابراتی از دیگر طرح های شاخص اقتصاد مقاومتی در بخش عمرانی در شهرک های صنعتی فارس است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس بیان کرد: این استان با ۶۱ شهرک صنعتی در حال واگذاری در زمینه تعداد شهرک‌های صنعتی در حال واگذاری عنوان دوم کشور را به خود اختصاص داده است.
فتوحی بیان کرد: با توجه به محدودیت منابع مالی و اعتباری، طرح‌های عمرانی با در نظر گرفتن اولویت‌ها و ضرورت‌های موجود در هر شهرک صنعتی و نیز تحقق اقتصاد مقاومتی اجرایی می‌شود.
فتوحی در ادامه صیانت از سرمایه‌های صنعتگران را از اهداف اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس عنوان کرد و افزود: باید با کیفی‌سازی شهرک‌های صنعتی و فراهم بودن تمام زیرساخت‌ها و امکانات در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بستر مناسبی ایجاد شود تا واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با کمترین دغدغه در این مناطق فعالیت کنند.

منبع:ایرنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما