کدخبر : 107566
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
فاقددیدگاه
پرینت

آغاز دور برگشت لیگ برتر کشتی کشور با جدال سینا صنعت ایذه در تهران

جنوب پرس: سرمربی سینا صنعت ایذه گفت: مسابقات دور برگشت این تیم با برگزاری جدال با دانشگاه پیام نور در تهران آغاز می‌شود.

به گزارش جنوب پرس ، ملک‌محمد بویری امروز با اشاره به آغاز دور برگشت مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور اظهار کرد: مسابقات سینا صنعت ایذه در گروه دوم این رقابت‌ها پس فردا با دیدار دانشگاه پیام نور در تهران آغاز می‌شود.

وی افزود: این تیم ایذه‌ای موفق شد در دور رفت این مسابقات با شکست تمام حریفان قهرمان شود و برای تکمیل این موفقیت باید مسابقات خود را در دور برگشت در تهران و ایذه برگزار کند.
سرمربی تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه در لیگ برتر کشور تصریح کرد: با وجود اینکه قرار بود تیم دانشگاه پیام نور خوزستان مسابقات خود را در این استان برگزار کند به یکباره با تغییر برنامه‌های خود میزبانی را به تهران منتقل کرد.
بویری با بیان اینکه وزن‌کشی این دیدار عصر فردا برگزار خواهد شد گفت: روز چهارشنبه نیز مسابقه سینا صنعت با حریف خود در سالن شهدای ۷ تیر برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: پس از پایان این رقابت؛ سینا صنعت در دو دیدار داخل خانه در روزهای ۱۸ و ۱۹ تیر به مصاف آکادمی امید نوروزی و رعد پدافند تهران می‌رود.
بویری خاطرنشان کرد: پس از این دیدارها با مشخص شدن تیم‌های برتر دو گروه، مسابقلگات فینال برای مشخص شدن تیم‌های راه‌یافته به لیگ جهانی در کاشان برگزار می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما