کدخبر : 107421
جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
فاقددیدگاه
پرینت

ساره جوانمردی، تیرانداز رکورددار مسابقات کرواسی: به پیروزی های بیشتر می اندیشم

جنوب پرس: ساره جوانمردی دارنده سه نشان رنگارنگ مسابقات جهانی 2017 تیراندازی کرواسی با اشاره به اینکه تمام رقیبانم برای کسب رکورد در این پیکارها شرکت داشتند گفت: خوشحالم از اینکه توانستم رکوردهایم را نسبت به پارالمپیک 2016 ریو ارتقا دهم و همچنان به پیروزی های بیشتر می اندیشم.

به گزارش جنوب پرس ، جوانمردی شامگاه پنجشنبه در شیراز گفت: از اینکه توانستم با کسب سه مدال رنگارنگ در مسابقات کرواسی دل مردم کشورم و استان فارس را شاد کنم، خوشحالم.
جوانمردی بیان کرد : در این مسابقات با وجود بهترین تیراندازهای جهان تمام تمرکز خود را بیشتر روی تپانچه خفیف با مسافت ۵۰ متر داشتم و موفق به کسب نشان طلا در رشته P4 انفرادی شدم.
این بانوی تیرانداز و پرافتخار شیرازی ادامه داد : در تپانچه بادی به مسافت ۱۰ متر نشان نقره کسب کردم و در بخش تیمی ۵۰ متر خفیف ضمن شکستن رکورد، مدال طلا گرفتم و حضور سه هموطنم در فینال این رشته برایم بسیار ارزشمند بود.
جوانمردی با بیان اینکه باید تمام تمرکز خود را روی مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۰ ژاپن معطوف کنم اظهار داشت : بازیهای پارااسیایی ۲۰۱۸ اندونزی راهم در پیش دارم از این رو باید بیشتر کار و تمرین کنم تا این موققیت ها تداوم داشته باشد.
تیم تیراندازی ایران با کسب با پنج نشان، سه طلا و ۲نقره مسابقات جهانی ۲۰۱۷کرواسی را ترک کرد.
رقابت های جام جهانی تیراندازی معلولان از سی و یکم شهریور تا چهارم مهرماه به میزبانی شهر اوسیک، کرواسی برگزار شد.

منبع:ایرنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما