کدخبر : 1033
دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۰
فاقددیدگاه
پرینت
انتقاد شدید استاندار هرمزگان از برخی مدیران:

مقاومت برخی مدیران در برابر سرمایه گذاری بخش خصوصی

جنوب پرس: استاندار هرمزگان از برخی مدیران که در برابر سرمایه گذاری بخش خصوصی مقاومت می کنند، انتقاد کرد و گفت: متاسفانه برخی مدیران نمی خواهند در این زمینه کمک کنند در حالی که اگر در بخش های مختلف از ظرفیت بخش خصوصی استفاده شود به پول دولت نیاز نخواهیم داشت.
جادری استاندار هرمزگان

به گزارش جنوب پرس، دكتر جاسم جادری در پنجمین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان هرمزگان با اشاره به ابلاغ قانون رفع موانع تولید، بیان کرد: طبق این قانون باید مشکلات متقاضیان سرمایه گذاری و تولید را حل کنیم و نیاز است در بخش های مختلف مدیران زمینه ساز حضور سرمایه گذاران و بخش خصوصی باشند و طبق این قانون به سمت رونق اقتصادی برویم.

استاندار هرمزگان به اعتبارات ماده ۱۸۰ اشاره کرد و افزود: بنده اجازه شروع پروژه جدیدی را مگر اینکه ضرورت داشته باشد، نخواهم داد و کار شورای برنامه ریزی نیز فقط توزیع اعتبارات نیست و باید برای آینده استان برنامه ریزی کند تا چرخ اقتصاد به حرکت درآید.

جادری بیان کرد: یکی از مهمترین دغدغه های ما با توجه به کمبود آب، قطع نشدن آب شهرهای هرمزگان و به خصوص بندرعباس است و اعتبارات خوبی در این زمینه در نظر گرفته شده که از ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبارات مربوط به بحران آب در کشور بیشترین مبلغ یعنی ۵۰ میلیارد تومان به هرمزگان اختصاص یافت تا از این بحران کم آبی عبور کنیم.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: سرداران دیپلماسی کشورمان در صحنه مذاکرات هسته ای توانستند حقانیت ایران را ثابت کنند و به هم ریختگی سردمداران صهیونیست و استکبار جهانی نشان می دهد که جمهوری اسلامی در مقابل قدرت های مدعی و استکباری موفق شده است.

جادری با بیان اینکه در صحنه بین الملل و سیاست خارجی حقانیت، توان و قدرت جمهوری اسلامی ایران با رهنمودهای مقام معظم رهبری و دعاهای ملت ایران ثابت شد، عنوان کرد: سرداران دیپلماسی کشورمان در صحنه مذاکرات هسته ای توانستند حقانیت ایران را ثابت کنند و به هم ریختگی سردمداران صهیونیست و استکبار جهانی نشان می دهد که جمهوری اسلامی در مقابل قدرت های مدعی و استکباری موفق شده است.

وی ادامه داد: ملت رشید ایران ثابت کرد که صلح طلب است و هرگونه گزینه دشمنان نتوانسته خللی در اراده بزرگان و سرداران و این ملت رشید در جبهه های مختلف ایجاد کند.

استاندار هرمزگان این موفقیت ها را مدیون لطف خدا و تدبیر و رهبری حکیمانه دانست و افزود: همه باید پیرو رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم و در مقابل دشمنان با حفظ وحدت و انسجام، دچار دوگانگی نشویم و نگذاریم که در این وحدت خدشه ایجاد شود.

جادری تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران به توافق جامع هسته ای یا برجام پایبند است و اگر شیطنتی نیز از طرف مقابل برای برهم زدن توافق صورت گیرد، حق جمهوری اسلامی ایران محفوظ خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه باید برنامه های اقتصادی را براساس اقتصاد مقاومتی تدوین کنیم، اظهار کرد: با برداشته شدن تحریم ها بسیاری از پول های بلوکه شدن ایران به کشور سرازیر خواهد شد که این پول ها باید وارد برنامه های اقتصادی و عمرانی شود اما باید اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی در اولویت باشد.

براساس این گزارش ایسنا؛ نماینده عالی دولت در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: دولت به تنهایی نمی تواند همه نیازهای مردم را تامین کند و ظرفیت بزرگی به نام بخش خصوصی در کشور وجود دارد که باید از کمک آن استفاده کنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما