کدخبر : 102860
پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
فاقددیدگاه
پرینت
معاون استاندار بوشهر:

توقع ما از وزارت نفت بیش از این است

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری بوشهر گفت: پیشرفت همه جانبه مورد نظر ماست و وزارت نفت همکاری خوبی با مجموعه استانداری بوشهر دارد اما توقع ما بیش از این موارد است.
عبدالکریم گراوند

به گزارش جنوب پرس ، عبدالکریم گراوند در اولین همایش ائتلاف مسوولیت‌های اجتماعی شرکت پالایش گاز فجر جم در شهر جم اظهار داشت: شهرستان جم  یکی از سالم‌ترین شهرستان‌های ایران در حوزه خانواده است و بهترین نمونه زندگی مهاجرنشین در ایران را داراست.

وی با بیان این که شهرستان جم تمامی ظرفیت‌ها در حوزه توسعه را دارد افزود: ظرفیت اجتماعی، اعتقادی و اقتصادی شهرستان جم طوری است که در مقابل همه آسیب‌ها مقاوم خواهد بود .

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر یکی از استان‌های مهاجرپذیر کشور است که این مهاجرت روی محیط زیست و سیستم اجتماعی تاثیر دارد و مسوولیت در حوزه محیط زیست را بیشتر جلوه می‌دهد.

گرواند یادآور شد: در دولت‌های گذشته نگاه خیلی خوبی به حوزه اجتماعی وجود داشت و هم اکنون دولت تدبیر و امید نیز نگاه مثبتی به حوزه اجتماعی دارد.

وی اضافه کرد: از خدمات فرهنگی دولت تدبیر و امید تشکیل شورای اجتماعی بود که جلسات آن در حضور مقام رهبری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به تاریخ و قدمت شهرستان جم، عنوان کرد: اگر کسی بخواهد درباره  تاریخ گذشته جم تحقیق کند باید جم را بررسی کند.

بنا بر این گزارش فارس، گراوند با بیان این که توسعه اقتصادی نباید باعث ویرانی حوزه فرهنگ و اجتماعی شود ادامه داد: پیشرفت همه جانبه مورد نظر ماست و وزارت نفت همکاری خوبی با مجموعه استانداری بوشهر دارد اما توقع ما بیش از این موارد است.

وی یادآور شد: شورای کنونی شهر جم که نخبگان سیاسی در آن وجود دارد می‌توانند در تعامل با نفت و گاز سبب توسعه و پیشرفت شهرستان جم بشوند.

گراوند با اشاره به برجام بیان کرد: برجام باعث سرعت بخشی به چرخ توسعه کشور شده و رهبر انقلاب بر سیاست خارجی کشور مهر تایید زده‌اند.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری بوشهر یادآور شد: دولت موانع رشد تولید نفت را برطرف کرد و امروز در برداشت نفت و گاز با قطر برابری می کنیم .

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما